Łączy nas woda...
Zajrzyj tutaj...
"Na fali" Sp. z o.o.

W 2016 roku została reaktywowana Spółka z o.o. "Towarzystwo Igrzysk Morskich". Zmienili się udziałowcy, zmienił się częściowo profil działalności firmy. Ruszyliśmy pod nową nazwą - "Na fali" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Powołana została Szkoła pływania, która na pływalni "Foka",Ośrodka Sportu i Rekreacji m.st. Warszawa w Dzielnicy Wola, prowadzi zajęcia nauki pływania (i nie tylko) dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Współpraca z Uczniowskim Klubem Sportowym "Na fali" Warszawa, ma na celu typowanie spośród naszych podopiecznych kandydatów do sekcji pływackiej tegoż Klubu. Zbieżność nazw nie jest przypadkowa. Można powiedzieć, że stanowimy jeden organizm.

W swojej działalności nie ograniczamy się tylko do wspomnianej już nauki pływania. Proponujemy również rozwijanie innych zainteresowań i aktywności.
W naszej ofercie mamy:

Dla chętnych przeprowadzamy egzaminy na Kartę pływacką.
Dokument ten potwierdza umiejętność pływania w zakresie opisanym w Regulaminie Karty Pływackiej.
Jest on przydatny podczas zdobywania uprawnień Ratownika Wodnego. Bywa wymagany przez organizatorów wypoczynku nad wodą, szczególnie przez organizatorów spływów kajakowych czy obozów żeglarskich bądź nurkowych.